Galéria bábik
Rozmery bábiky
| Materiál | Silikónová hlava + TPE telo |
| Výška | 164 cm viac |
| Línia pŕs | 81 cm |
| Línia pása | 59 cm |
| Hip Line | 103 cm |
| Dĺžka ruky | 63 cm |
| Šírka ramien | 38 cm |
| Línia lýtok | 34 cm |
| Stehenná línia | 59 cm |
| Dĺžka nôh | 79 cm |
| Veľkosť nôh | 22 cm |
| Cista hmotnost | 45 kg |
| Hĺbka vagíny | 18 cm |
| Análna hĺbka | 16 cm |


























Recenzie
Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.