Poppen Galerij
Afmetingen pop
| Materiaal | Siliconen kop + TPE-lichaam |
| Hoogte | 164cm plus |
| Borstlijn | 81cm |
| Taillelijn | 59cm |
| Heuplijn | 103cm |
| Arm lengte | 63cm |
| Schouder breedte | 38cm |
| Kalfslijn | 34cm |
| Dijlijn | 59cm |
| Been lengte | 79cm |
| Voeten Maat | 22cm |
| Netto gewicht | 45 kg |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |


























Recensies
Er zijn nog geen beoordelingen.