Leļļu galerija
Lelles izmēri
| Materiāls | Silikona galva + TPE korpuss |
| Augstums | 164cm plus |
| Krūšu līnija | 81 cm |
| Vidukļa līnija | 59 cm |
| Gūžas līnija | 103 cm |
| Rokas garums | 63 cm |
| Plecu platums | 38 cm |
| Teļu līnija | 34 cm |
| Augšstilba līnija | 59 cm |
| Kāju garums | 79 cm |
| Pēdu izmērs | 22 cm |
| Neto svars | 45 kg |
| Maksts dziļums | 18 cm |
| Anālais dziļums | 16 cm |


























Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.