Galerija lutk
Dimenzije lutke
| Material | Silikonska glava + telo iz TPE |
| Višina | 164 cm plus |
| Breast Line | 81 cm |
| Linija pasu | 59 cm |
| Hip Line | 103 cm |
| Dolžina roke | 63 cm |
| Širina ramen | 38 cm |
| Telečja linija | 34 cm |
| Linija stegna | 59 cm |
| Dolžina noge | 79 cm |
| Velikost stopal | 22 cm |
| Neto teža | 45 kg |
| Globina nožnice | 18 cm |
| Analna globina | 16 cm |


























Ocene
Ni še nobene ocene.