Lėlių galerija
Lėlės matmenys
| Medžiaga | Silikoninė galvutė + TPE korpusas |
| Aukštis | 164 cm plius |
| Krūties linija | 81 cm |
| Liemens linija | 59 cm |
| Hip linija | 103 cm |
| Rankos ilgis | 63 cm |
| Pečių plotis | 38 cm |
| Blauzdos linija | 34 cm |
| Šlaunų linija | 59 cm |
| Kojos ilgis | 79 cm |
| Pėdų dydis | 22 cm |
| Grynas svoris | 45 kg |
| Makšties gylis | 18 cm |
| Analinis gylis | 16 cm |


























Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.