Galerija lutaka
Dimenzije lutke
| Materijal | Silikonska glava + TPE tijelo |
| Visina | 164cm plus |
| Linija grudi | 81 cm |
| Linija struka | 59 cm |
| Linija kukova | 103 cm |
| Duljina ruke | 63 cm |
| Širina ramena | 38 cm |
| Teleća linija | 34 cm |
| Linija bedra | 59 cm |
| Dužina noge | 79 cm |
| Veličina stopala | 22 cm |
| Neto težina | 45 kg |
| Dubina vagine | 18 cm |
| Analna dubina | 16 cm |


























Recenzije
Još nema recenzija.