Nukke galleria
Nuken mitat
| Materiaali | Silikonipää + TPE-runko |
| Korkeus | 164cm plus |
| Rintojen linja | 81 cm |
| Vyötärölinja | 59 cm |
| Hip Line | 103 cm |
| Käden pituus | 63 cm |
| Hartianleveys | 38 cm |
| Calf Line | 34 cm |
| Reiden linja | 59 cm |
| Jalan pituus | 79 cm |
| Jalkojen koko | 22 cm |
| Nettopaino | 45kg |
| Emättimen syvyys | 18 cm |
| Anal Depth | 16 cm |


























Arvostelut
Arvosteluja ei vielä ole.