Dukkegalleri
Dukke dimensioner
| Materiale | Silikonehoved + TPE krop |
| Højde | 164 cm plus |
| Brystlinje | 81 cm |
| Taljelinje | 59 cm |
| Hip Line | 103 cm |
| Armlængde | 63 cm |
| Skulder bredde | 38 cm |
| Kalvelinje | 34 cm |
| Lårlinje | 59 cm |
| Benlængde | 79 cm |
| Fodstørrelse | 22 cm |
| Nettovægt | 45 kg |
| Skededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |


























Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.