Galeria lalek
Wymiary lalki
| Materiał | Głowica silikonowa + korpus z TPE |
| Wysokość | 164 cm plus |
| Linia piersi | 81cm |
| Linia talii | 59cm |
| Linia bioder | 103cm |
| Długość ramienia | 63cm |
| Szerokość ramienia | 38cm |
| Linia łydki | 34cm |
| Linia uda | 59cm |
| Długość nóg | 79cm |
| Rozmiar stopy | 22cm |
| Waga netto | 45 kg |
| Głębokość pochwy | 18cm |
| Głębokość analna | 16cm |


























Opinie
Nie ma jeszcze żadnych recenzji.