Galéria bábik
Rozmery bábiky
| Materiál | Silikónová hlava + TPE telo |
| Výška | 159 cm |
| Línia pŕs | 82 cm |
| Línia pása | 53 cm |
| Hip Line | 94 cm |
| Dĺžka ruky | 66 cm |
| Šírka ramien | 33 cm |
| Línia lýtok | 31 cm |
| Stehenná línia | 51 cm |
| Dĺžka nôh | 85 cm |
| Veľkosť nôh | 21 cm |
| Cista hmotnost | 37 kg |
| Hĺbka vagíny | 18 cm |
| Análna hĺbka | 16 cm |



























Recenzie
Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.