Galerija lutaka
Dimenzije lutke
| Materijal | Silikonska glava + TPE tijelo |
| Visina | 159 cm |
| Linija grudi | 82 cm |
| Linija struka | 53 cm |
| Linija kukova | 94 cm |
| Duljina ruke | 66 cm |
| Širina ramena | 33 cm |
| Teleća linija | 31 cm |
| Linija bedra | 51 cm |
| Dužina noge | 85 cm |
| Veličina stopala | 21 cm |
| Neto težina | 37 kg |
| Dubina vagine | 18 cm |
| Analna dubina | 16 cm |



























Recenzije
Još nema recenzija.