Галерия за кукли
Размери на куклата
| Материал | Силиконова глава + TPE тяло |
| Височина | 159см |
| Линия на гърдите | 82 см |
| Линия на талията | 53 см |
| Линия на бедрата | 94см |
| На една ръка разстояние | 66см |
| Ширина на раменете | 33см |
| Телешка линия | 31см |
| Бедро Линия | 51 см |
| Дължина на крака | 85 см |
| Размер на краката | 21 см |
| Нето тегло | 37 кг |
| Дълбочина на вагината | 18см |
| Анална дълбочина | 16см |



























Отзиви
Все още няма отзиви.