Leļļu galerija
Lelles izmēri
| Materiāls | Silikona galva + TPE korpuss |
| Augstums | 159 cm |
| Krūšu līnija | 82 cm |
| Vidukļa līnija | 53 cm |
| Gūžas līnija | 94 cm |
| Rokas garums | 66 cm |
| Plecu platums | 33 cm |
| Teļu līnija | 31 cm |
| Augšstilba līnija | 51 cm |
| Kāju garums | 85 cm |
| Pēdu izmērs | 21 cm |
| Neto svars | 37 kg |
| Maksts dziļums | 18 cm |
| Anālais dziļums | 16 cm |



























Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.