Galerie panenek
Rozměry panenky
| Materiál | Silikonová hlava + TPE tělo |
| Výška | 159 cm |
| Linie prsou | 82 cm |
| Linie pasu | 53 cm |
| Hip Line | 94 cm |
| Délka paže | 66 cm |
| Šíře ramen | 33 cm |
| Linie lýtek | 31 cm |
| Stehenní linie | 51 cm |
| Délka nohy | 85 cm |
| Velikost nohou | 21 cm |
| Čistá hmotnost | 37 kg |
| Hloubka vagíny | 18 cm |
| Anální hloubka | 16 cm |



























Recenze
Zatím nejsou žádné recenze.