Lėlių galerija
Lėlės matmenys
| Medžiaga | Silikoninė galvutė + TPE korpusas |
| Aukštis | 159 cm |
| Krūties linija | 82 cm |
| Liemens linija | 53 cm |
| Hip linija | 94 cm |
| Rankos ilgis | 66 cm |
| Pečių plotis | 33 cm |
| Blauzdos linija | 31 cm |
| Šlaunų linija | 51 cm |
| Kojos ilgis | 85 cm |
| Pėdų dydis | 21 cm |
| Grynas svoris | 37 kg |
| Makšties gylis | 18 cm |
| Analinis gylis | 16 cm |



























Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.