Baba Galéria
A baba méretei
| Anyag | Szilikon fej + TPE test |
| Magasság | 159 cm |
| Breast Line | 82 cm |
| Derékvonal | 53 cm |
| Hip Line | 94 cm |
| Kar hosszúság | 66 cm |
| Vállszélesség | 33 cm |
| Borjú vonal | 31 cm |
| Comb vonal | 51 cm |
| Láb hossz | 85 cm |
| Lábméret | 21 cm |
| Nettó tömeg | 37 kg |
| Hüvelymélység | 18 cm |
| Anális mélység | 16 cm |



























Vélemények
Még nincsenek értékelések.