Nukke galleria
Nuken mitat
| Materiaali | Silikonipää + TPE-runko |
| Korkeus | 159 cm |
| Rintojen linja | 82 cm |
| Vyötärölinja | 53 cm |
| Hip Line | 94 cm |
| Käden pituus | 66 cm |
| Hartianleveys | 33 cm |
| Calf Line | 31 cm |
| Reiden linja | 51 cm |
| Jalan pituus | 85 cm |
| Jalkojen koko | 21 cm |
| Nettopaino | 37kg |
| Emättimen syvyys | 18 cm |
| Anal Depth | 16 cm |



























Arvostelut
Arvosteluja ei vielä ole.