Galerija lutk
Dimenzije lutke
| Material | Silikonska glava + telo iz TPE |
| Višina | 159 cm |
| Breast Line | 82 cm |
| Linija pasu | 53 cm |
| Hip Line | 94 cm |
| Dolžina roke | 66 cm |
| Širina ramen | 33 cm |
| Telečja linija | 31 cm |
| Linija stegna | 51 cm |
| Dolžina noge | 85 cm |
| Velikost stopal | 21 cm |
| Neto teža | 37 kg |
| Globina nožnice | 18 cm |
| Analna globina | 16 cm |



























Ocene
Ni še nobene ocene.