Galeria Păpușilor
Dimensiunile păpușii
| Material | Cap din silicon + corp TPE |
| Înălţime | 159 cm |
| Linia sânilor | 82 cm |
| Linia taliei | 53 cm |
| Linia șoldului | 94 cm |
| Lungimea brațului | 66 cm |
| Lățimea umărului | 33 cm |
| Linia vițelului | 31 cm |
| Linia coapsei | 51 cm |
| Lungimea piciorului | 85 cm |
| Dimensiunea picioarelor | 21 cm |
| Greutate netă | 37 kg |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |



























Recenzii
Nu există recenzii încă.