Nukugalerii
Nuku mõõtmed
| Materjal | Täis silikoon |
| Kõrgus | 168 cm |
| Täielik rind | 90 cm |
| Rinna all | 72.5cm |
| Vöökoht | 72 cm |
| Puusad | 110 cm |
| Õlgade laius | 39 cm |
| Käe pikkus | 69 cm |
| Inseam Length | 84 cm |
| Jala pikkus | 23,5 cm |
| Vaginaalne sügavus | 18 cm |
| Anaalne sügavus | 15 cm |
| Suuline sügavus | 18 cm |
| Weight | 36 kg |


























Arvustused
Ülevaateid veel pole.