Baba Galéria
A baba méretei
| Anyag | Teljes szilikon |
| Magasság | 168 cm |
| Teljes mell | 90 cm |
| Mell alatt | 72.5cm |
| Derék | 72 cm |
| Csípő | 110 cm |
| Vállszélesség | 39 cm |
| Kar hosszúság | 69 cm |
| Inseam Length | 84 cm |
| Lábhossz | 23,5 cm |
| Hüvelyi mélység | 18 cm |
| Anális mélység | 15 cm |
| Orális mélység | 18 cm |
| Weight | 36 kg |


























Vélemények
Még nincsenek értékelések.