Leļļu galerija
Lelles izmēri
| Materiāls | Pilns silikons |
| Augstums | 168 cm |
| Pilna krūtis | 90 cm |
| Zem krūtīm | 72.5cm |
| Viduklis | 72 cm |
| Gurni | 110 cm |
| Plecu platums | 39 cm |
| Rokas garums | 69 cm |
| Inseam Length | 84 cm |
| Pēdas garums | 23,5 cm |
| Maksts dziļums | 18 cm |
| Anālais dziļums | 15 cm |
| Mutes dziļums | 18 cm |
| Weight | 36 kg |


























Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.