Galeria lalek
Wymiary lalki
| Materiał | Pełny silikon |
| Wysokość | 168cm |
| Pełny biust | 90cm |
| Pod biustem | 72.5cm |
| Talia | 72cm |
| Biodra | 110cm |
| Szerokość ramienia | 39cm |
| Długość ramienia | 69cm |
| Inseam Length | 84cm |
| Długość stopy | 23,5cm |
| Głębokość pochwy | 18cm |
| Głębokość analna | 15cm |
| Głębokość jamy ustnej | 18cm |
| Weight | 36 kg |


























Opinie
Nie ma jeszcze żadnych recenzji.