Lėlių galerija
Lėlės matmenys
| Medžiaga | Pilnas silikonas |
| Aukštis | 168 cm |
| Pilna krūtinė | 90 cm |
| Po krūtine | 72.5cm |
| Juosmuo | 72 cm |
| Klubai | 110 cm |
| Pečių plotis | 39 cm |
| Rankos ilgis | 69 cm |
| Inseam Length | 84 cm |
| Pėdos ilgis | 23,5 cm |
| Makšties gylis | 18 cm |
| Analinis gylis | 15 cm |
| Burnos gylis | 18 cm |
| Weight | 36 kg |


























Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.