Галерия за кукли
Размери на куклата
| Материал | Пълен силикон |
| Височина | 168см |
| Пълен бюст | 90 см |
| Под бюст | 72.5cm |
| талия | 72 см |
| бедрата | 110см |
| Ширина на раменете | 39см |
| На една ръка разстояние | 69см |
| Inseam Length | 84см |
| Дължина на крака | 23,5 см |
| Вагинална дълбочина | 18см |
| Анална дълбочина | 15см |
| Орална дълбочина | 18см |
| Weight | 36 кг |


























Отзиви
Все още няма отзиви.