Galerija lutk
Dimenzije lutke
| Material | Poln silikon |
| Višina | 168 cm |
| Polno prsi | 90 cm |
| Pod oprsjem | 72.5cm |
| Pas | 72 cm |
| Boki | 110 cm |
| Širina ramen | 39 cm |
| Dolžina roke | 69 cm |
| Inseam Length | 84 cm |
| Dolžina stopala | 23,5 cm |
| Vaginalna globina | 18 cm |
| Analna globina | 15 cm |
| Ustna globina | 18 cm |
| Weight | 36 kg |


























Ocene
Ni še nobene ocene.