Nukke galleria
Nuken mitat
| Materiaali | Täysi silikoni |
| Korkeus | 168 cm |
| Täysi rintakuva | 90 cm |
| Rinnan alla | 72.5cm |
| Vyötärö | 72 cm |
| Lonkat | 110 cm |
| Hartianleveys | 39 cm |
| Käden pituus | 69 cm |
| Inseam Length | 84 cm |
| Jalan pituus | 23,5 cm |
| Emättimen syvyys | 18 cm |
| Anal Depth | 15 cm |
| Suullinen syvyys | 18 cm |
| Weight | 36 kg |


























Arvostelut
Arvosteluja ei vielä ole.