Poppen Galerij
Afmetingen pop
| Materiaal | Volledig siliconen |
| Hoogte | 168cm |
| Volledige buste | 90cm |
| Onder buste | 72.5cm |
| Taille | 72cm |
| Heupen | 110cm |
| Schouder breedte | 39 cm |
| Arm lengte | 69cm |
| Inseam Length | 84cm |
| Voet lengte | 23,5 cm |
| Vaginale diepte | 18cm |
| Anale diepte | 15cm |
| Orale diepte | 18cm |
| Weight | 36kg |


























Recensies
Er zijn nog geen beoordelingen.