Galeria Păpușilor
Dimensiunile păpușii
| Material | Silicon complet |
| Înălţime | 168 cm |
| Bust plin | 90 cm |
| Sub bust | 72.5cm |
| Talie | 72 cm |
| Șolduri | 110 cm |
| Lățimea umărului | 39 cm |
| Lungimea brațului | 69 cm |
| Inseam Length | 84 cm |
| Lungimea piciorului | 23,5 cm |
| Adâncimea vaginală | 18 cm |
| Adâncimea anală | 15 cm |
| Profunzime orală | 18 cm |
| Weight | 36 kg |


























Recenzii
Nu există recenzii încă.