Galerie panenek
Rozměry panenky
| Materiál | Plný silikon |
| Výška | 168 cm |
| Plné poprsí | 90 cm |
| Pod poprsím | 72.5cm |
| Pás | 72 cm |
| Boky | 110 cm |
| Šíře ramen | 39 cm |
| Délka paže | 69 cm |
| Inseam Length | 84 cm |
| Délka chodidla | 23,5 cm |
| Vaginální hloubka | 18 cm |
| Anální hloubka | 15 cm |
| Ústní hloubka | 18 cm |
| Weight | 36 kg |


























Recenze
Zatím nejsou žádné recenze.