Galéria bábik
Rozmery bábiky
| Materiál | Silikónová hlava + TPE telo |
| Výška | 161 cm |
| Línia pŕs | 93 cm |
| Línia pása | 66 cm |
| Hip Line | 101 cm |
| Dĺžka ruky | 57 cm |
| Šírka ramien | 36 cm |
| Línia lýtok | 34 cm |
| Stehenná línia | 58 cm |
| Dĺžka nôh | 89 cm |
| Veľkosť nôh | 22 cm |
| Cista hmotnost | 43 kg |
| Hĺbka vagíny | 18 cm |
| Análna hĺbka | 16 cm |



























Recenzie
Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.