Dukkegalleri
Dukkedimensjoner
| Materiale | Silikonhode + TPE-kropp |
| Høyde | 161 cm |
| Brystlinje | 93 cm |
| Midjelinje | 66 cm |
| Hip Line | 101 cm |
| Armlengde | 57 cm |
| Skulderbredde | 36 cm |
| Kalvelinje | 34 cm |
| Lårlinje | 58 cm |
| Benlengde | 89 cm |
| Føttstørrelse | 22 cm |
| Netto vekt | 43 kg |
| Skjededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |



























Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.