Galerie panenek
Rozměry panenky
| Materiál | Silikonová hlava + TPE tělo |
| Výška | 161 cm |
| Linie prsou | 93 cm |
| Linie pasu | 66 cm |
| Hip Line | 101 cm |
| Délka paže | 57 cm |
| Šíře ramen | 36 cm |
| Linie lýtek | 34 cm |
| Stehenní linie | 58 cm |
| Délka nohy | 89 cm |
| Velikost nohou | 22 cm |
| Čistá hmotnost | 43 kg |
| Hloubka vagíny | 18 cm |
| Anální hloubka | 16 cm |



























Recenze
Zatím nejsou žádné recenze.