Lėlių galerija
Lėlės matmenys
| Medžiaga | Silikoninė galvutė + TPE korpusas |
| Aukštis | 161 cm |
| Krūties linija | 93 cm |
| Liemens linija | 66 cm |
| Hip linija | 101 cm |
| Rankos ilgis | 57 cm |
| Pečių plotis | 36 cm |
| Blauzdos linija | 34 cm |
| Šlaunų linija | 58 cm |
| Kojos ilgis | 89 cm |
| Pėdų dydis | 22 cm |
| Grynas svoris | 43 kg |
| Makšties gylis | 18 cm |
| Analinis gylis | 16 cm |



























Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.