Poppen Galerij
Afmetingen pop
| Materiaal | Siliconen kop + TPE-lichaam |
| Hoogte | 161cm |
| Borstlijn | 93cm |
| Taillelijn | 66cm |
| Heuplijn | 101 cm |
| Arm lengte | 57cm |
| Schouder breedte | 36cm |
| Kalfslijn | 34cm |
| Dijlijn | 58cm |
| Been lengte | 89cm |
| Voeten Maat | 22cm |
| Netto gewicht | 43 kg |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |



























Recensies
Er zijn nog geen beoordelingen.