Leļļu galerija
Lelles izmēri
| Materiāls | Silikona galva + TPE korpuss |
| Augstums | 161 cm |
| Krūšu līnija | 93 cm |
| Vidukļa līnija | 66 cm |
| Gūžas līnija | 101 cm |
| Rokas garums | 57 cm |
| Plecu platums | 36 cm |
| Teļu līnija | 34 cm |
| Augšstilba līnija | 58 cm |
| Kāju garums | 89 cm |
| Pēdu izmērs | 22 cm |
| Neto svars | 43 kg |
| Maksts dziļums | 18 cm |
| Anālais dziļums | 16 cm |



























Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.