Nukugalerii
Nuku mõõtmed
| Materjal | Silikoonpea + TPE korpus |
| Kõrgus | 161 cm |
| Rindade joon | 93 cm |
| Vööjoon | 66 cm |
| Hip Line | 101 cm |
| Käe pikkus | 57 cm |
| Õlgade laius | 36 cm |
| Vasika joon | 34 cm |
| Reie joon | 58 cm |
| Jala pikkus | 89 cm |
| Jalade suurus | 22 cm |
| Neto kaal | 43 kg |
| Vagiina sügavus | 18 cm |
| Anaalne sügavus | 16 cm |



























Arvustused
Ülevaateid veel pole.