Galeria Păpușilor
Dimensiunile păpușii
| Material | Cap din silicon + corp TPE |
| Înălţime | 161 cm |
| Linia sânilor | 93 cm |
| Linia taliei | 66 cm |
| Linia șoldului | 101 cm |
| Lungimea brațului | 57 cm |
| Lățimea umărului | 36 cm |
| Linia vițelului | 34 cm |
| Linia coapsei | 58 cm |
| Lungimea piciorului | 89 cm |
| Dimensiunea picioarelor | 22 cm |
| Greutate netă | 43 kg |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |



























Recenzii
Nu există recenzii încă.