Galerija lutk
Dimenzije lutke
| Material | Silikonska glava + telo iz TPE |
| Višina | 161 cm |
| Breast Line | 93 cm |
| Linija pasu | 66 cm |
| Hip Line | 101 cm |
| Dolžina roke | 57 cm |
| Širina ramen | 36 cm |
| Telečja linija | 34 cm |
| Linija stegna | 58 cm |
| Dolžina noge | 89 cm |
| Velikost stopal | 22 cm |
| Neto teža | 43 kg |
| Globina nožnice | 18 cm |
| Analna globina | 16 cm |



























Ocene
Ni še nobene ocene.