Galéria bábik
Rozmery bábiky
| Materiál | Plný silikón |
| Výška | 167 cm |
| Prsník | 84 cm |
| Pod prsiami | 67 cm |
| Pás | 55 cm |
| Bedro | 90 cm |
| Dĺžka ruky | 70 cm |
| Šírka ramien | 33 cm |
| Línia lýtok | 28 cm |
| Stehenná línia | 50 cm |
| Dĺžka nôh | 87 cm |
| Veľkosť nôh | 23 cm |
| Ústna hĺbka (iba mäkká hlava) | 12 cm |
| Hĺbka vagíny | 18 cm |
| Análna hĺbka | 16 cm |
| Cista hmotnost | 30.5kg |


















Recenzie
Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.