Galeria Păpușilor
Dimensiunile păpușii
| Material | Silicon complet |
| Înălţime | 167 cm |
| Sânul | 84 cm |
| Sub sân | 67 cm |
| Talie | 55 cm |
| Şold | 90 cm |
| Lungimea brațului | 70 cm |
| Latimea umerilor | 33 cm |
| Linia gambei | 28 cm |
| Linia coapsei | 50 cm |
| Lungimea piciorului | 87 cm |
| Dimensiunea picioarelor | 23 cm |
| Adâncimea orală (numai capul moale) | 12 cm |
| Adâncimea vaginală | 18 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |
| Greutate netă | 30.5kg |


















Recenzii
Nu există recenzii încă.