Baba Galéria
A baba méretei
| Anyag | Teljes szilikon |
| Magasság | 167 cm |
| Mell | 84 cm |
| Mell alatt | 67 cm |
| Derék | 55 cm |
| Csípő | 90 cm |
| Kar hosszúság | 70 cm |
| Vállszélesség | 33 cm |
| Borjú vonal | 28 cm |
| Comb vonal | 50 cm |
| Láb hossz | 87 cm |
| Lábméret | 23 cm |
| Szájmélység (csak puha fej) | 12 cm |
| Hüvelyi mélység | 18 cm |
| Anális mélység | 16 cm |
| Nettó tömeg | 30.5kg |


















Vélemények
Még nincsenek értékelések.