Galerija lutk
Dimenzije lutke
| Material | Poln silikon |
| Višina | 167 cm |
| Prsi | 84 cm |
| Pod prsmi | 67 cm |
| Pas | 55 cm |
| Kolk | 90 cm |
| Dolžina roke | 70 cm |
| Širina ramen | 33 cm |
| Telečja linija | 28 cm |
| Linija stegna | 50 cm |
| Dolžina noge | 87 cm |
| Velikost stopal | 23 cm |
| Ustna globina (samo mehka glava) | 12 cm |
| Vaginalna globina | 18 cm |
| Analna globina | 16 cm |
| Neto teža | 30.5kg |


















Ocene
Ni še nobene ocene.