Leļļu galerija
Lelles izmēri
| Materiāls | Pilns silikons |
| Augstums | 167 cm |
| Krūtis | 84 cm |
| Zem krūtīm | 67 cm |
| Viduklis | 55 cm |
| Gurns | 90 cm |
| Roku garums | 70 cm |
| Plecu platums | 33 cm |
| Teļu līnija | 28 cm |
| Augšstilba līnija | 50 cm |
| Kāju garums | 87 cm |
| Pēdu izmērs | 23 cm |
| Mutes dziļums (tikai mīksta galva) | 12 cm |
| Maksts dziļums | 18 cm |
| Anālais dziļums | 16 cm |
| Neto svars | 30.5kg |


















Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.