Galeria lalek
Wymiary lalki
| Materiał | Pełny silikon |
| Wysokość | 167cm |
| Pierś | 84cm |
| Pod piersią | 67cm |
| Talia | 55cm |
| Biodro | 90cm |
| Długość ramienia | 70cm |
| Szerokość ramienia | 33cm |
| Linia łydki | 28cm |
| Linia uda | 50cm |
| Długość nóg | 87cm |
| Rozmiar stopy | 23cm |
| Głębokość jamy ustnej (tylko miękka główka) | 12cm |
| Głębokość pochwy | 18cm |
| Głębokość analna | 16cm |
| Waga netto | 30.5kg |


















Opinie
Nie ma jeszcze żadnych recenzji.