Lėlių galerija
Lėlės matmenys
| Medžiaga | Pilnas silikonas |
| Aukštis | 167 cm |
| Krūtinė | 84 cm |
| Po krūtine | 67 cm |
| Juosmuo | 55 cm |
| Klubas | 90 cm |
| Rankos ilgis | 70 cm |
| Pečių plotis | 33 cm |
| Blauzdos linija | 28 cm |
| Šlaunų linija | 50 cm |
| Kojos ilgis | 87 cm |
| Pėdų dydis | 23 cm |
| Burnos gylis (tik minkšta galva) | 12 cm |
| Makšties gylis | 18 cm |
| Analinis gylis | 16 cm |
| Grynas svoris | 30.5kg |


















Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.