Dockgalleri
Dockans mått
| Material | Full silikon |
| Höjd | 167 cm |
| Bröst | 84 cm |
| Under bröstet | 67 cm |
| Midja | 55 cm |
| Höft | 90 cm |
| Armlängd | 70 cm |
| Axel bredd | 33 cm |
| Kalvlinje | 28 cm |
| Lårlinje | 50 cm |
| Benlängd | 87 cm |
| Fötter Storlek | 23 cm |
| Oralt djup (endast mjukt huvud) | 12 cm |
| Vaginalt djup | 18 cm |
| Analt djup | 16 cm |
| Nettovikt | 30.5kg |


















Recensioner
Det finns inga recensioner ännu.