Nukugalerii
Nuku mõõtmed
| Materjal | Silikoonpea + TPE korpus |
| Kõrgus | 164 cm pluss |
| Rindade joon | 81 cm |
| Vööjoon | 59 cm |
| Hip Line | 103 cm |
| Käe pikkus | 63 cm |
| Õlgade laius | 38 cm |
| Vasika joon | 34 cm |
| Reie joon | 59 cm |
| Jala pikkus | 79 cm |
| Jalade suurus | 22 cm |
| Neto kaal | 45 kg |
| Vagiina sügavus | 18 cm |
| Anaalne sügavus | 16 cm |


























Arvustused
Ülevaateid veel pole.