Dockgalleri
Dockans mått
| Material | Silikonhuvud + TPE-kropp |
| Höjd | 164 cm plus |
| Bröstlinje | 81 cm |
| Midjelinje | 59 cm |
| Hip Line | 103 cm |
| Armlängd | 63 cm |
| Axel bredd | 38 cm |
| Kalvlinje | 34 cm |
| Lårlinje | 59 cm |
| Benlängd | 79 cm |
| Fötter Storlek | 22 cm |
| Nettovikt | 45 kg |
| Vaginadjup | 18 cm |
| Analt djup | 16 cm |


























Recensioner
Det finns inga recensioner ännu.