Galéria bábik
Rozmery bábiky
| Materiál | Plný silikón |
| Výška | 163 cm |
| Prsník | 77 cm |
| Pod prsiami | 66 cm |
| Pás | 64 cm |
| Bedro | 92 cm |
| Dĺžka ruky | 65 cm |
| Šírka ramien | 40 cm |
| Dĺžka nôh | 78 cm |
| Veľkosť nôh | 22 cm |
| Ústna hĺbka (iba mäkká hlava) | 12 cm |
| Hĺbka vagíny | 18 cm |
| Análna hĺbka | 16 cm |
| Cista hmotnost | 38 kg |






























Recenzie
Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.